Mamy Mistrzów Województwa w Piłce Siatkowej!

18.11.2021 12:54
      17.11.2021r, w Krośnie Odrzańskim odbył się Finał Wojewódzki Piłki Siatkowej Chłopców.

Finał Kinder Joy of moving.

29.08.2021 15:40
      Finał Kinder Joy of moving.

Minisiatkówka "Top 8" Ozorków.

14.02.2021 19:20
      Siatkarski Maraton

Konkurs Gwiazdkowy Pho3nix ⭐️🎅🏻🎄 - STARTUJEMY 🥳 ‼️

07.12.2020 19:38
      Konkurs trwa od 7 grudnia 2020 do 8 stycznia 2021 i polega na wykonywaniu przez dzieci jak największej liczby ćwiczeń z filmami na swoim koncie na platformie konkursowej Pho3nix Kids.
      Aby wziąć udział w Konkursie Uczeń musi zarejestrować się na platformie konkursowej: http://pho3nix-kids.com/, gdzie poproszony zostanie o podanie danych do profilu, wybranie swojej szkoły i klasy oraz podanie adresu e-mail swojego opiekuna prawnego, który po zapoznaniu się z Regulaminami i Polityką prywatności musi wyrazić zgodę na uczestnictwo Ucznia w Konkursie.
      Za wykonane ćwiczenia z jednym filmem dziecko otrzyma 10 punktów. Punkty przyznawane są raz na każdy film - automatycznie po jego zakończeniu.
      Uczeń rywalizuje ze swoimi kolegami i koleżankami ze Szkoły - inteligentne opaski z funkcją mierzenia aktywności sportowych Huawei Band 4 wygrywa 20 Uczniów ze Szkoły, którzy zdobędą największą liczbę punktów przez czas trwania konkursu.
      Przekazanie nagród nastąpi w Szkołach w terminach uzgodnionych indywidualnie ze Szkołami.

Lubuska Liga Młodzika

29.11.2020 16:04
      Dziś  - 29.11.2020r, historyczne wydarzenie dla UKS Jedynki Międzyrzecz . Nasi wychowankowie po latach gry pełnej sukcesów w minisiatkówce, rozpoczęli przygodę na dużym boisku. Mecze w Gorzowie były pierwszymi, jakie zagrali w życiu w kategorii młodzika. Efekt jak na początek....oceńcie sami: przegrana 2:1 z GSZS SP 17 Gorzów Wlkp. A następnie wygrana 2 : 0 z KS Atak/UKS Set Gorzów Wlkp./Olimpia Sulęcin II. W naszym zespole zagrali: Gracjan Gasper, Piotr Grobelny, Tymon Humeniuk, Filip Adam, Michał Łyczko, Wojciech Adamirowicz, Adam Jankowski, Szymon Matuszewski i Konrad Pacholak.
      Dziękujemy za wsparcie: Burmistrzowi Miasta Międzyrzecz, Radzie Miasta Międzyrzecz, Gminie Międzyrzecz , Panu Damianowi Krzywulskiemu – D&J Budownictwo Krzywulski oraz Pani Małgorzacie Winnickiej – Firma „Brubet”.