• Dzień Bezpiecznego Internetu.

• 08.02.2022 11:54
        • 08.02.2022r. obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu.
          Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku angażując państwa z całego świata.
          Celem DBI jest bezpieczny dostęp dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców
          z problematyką bezpieczeństwa on-line oraz promocja pozytywnego wykorzystywania Internetu.
          Oto kilka zasad:
          1. Otwieraj wiadomości tylko od znajomych osób,.
          2. Unikaj klikania nieznanych linków i otwierania załączników w wiadomościach e-mail.
          3. Dane osobowe i hasła zachowaj tylko dla siebie.
          4. Zdjęcia udostępniaj tylko znanym i zaufanym osobom.
          5. Pamiętaj, że osoba po drugiej stronie nie musi być tym, za kogo się podaje.
          6. Szanuj prawa autorskie udostępnianych w sieci plików.
          7. O niepokojących sytuacjach w sieci powiedz rodzicom lub innej zaufanej osobie dorosłej.
          8. Szanuj innych użytkowników Internetu.
          9. Korzystaj z umiarem z internetu!
        • #CodeWeek 9-24 października 2020 roku

• 26.11.2020 20:27
        • EU Code Week, czyli Europejski Tydzień Kodowania, to oddolna inicjatywa promująca programowanie i umiejętności cyfrowe wśród uczestników w ciekawy i interesujący sposób.
          Nauka kodowania pomaga wszystkim zrozumieć otaczający nas świat, który ulega ciągłym zmianom.
        • #CodeWeek czyli Europejski Tydzień Kodowania

• 15.01.2020 23:15
        • Od 15.10 do 23.10.2019 odbywa się EU Code Week, czyli Europejski Tydzień Kodowania, to oddolna inicjatywa promująca programowanie i umiejętności cyfrowe wśród uczestników w ciekawy i interesujący sposób. Nasza szkoła również wzięła udział w tym wydarzeniu.